Hizmetlerimiz

Web Site Tasarımı

İhtiyacınıza yönelik kurumsal, e-ticaret, blog vb. web sitenizi tüm cihazlara uygun tasarlıyor ve kodluyoruz. Hızlı ve SEO uyumlu web sayfaları ile kurumsal kimliğinizi ileriye taşıyoruz.

Grafik Tasarım

Markanıza yönelik tüm görselleri özenle tasarlıyoruz. Logo, post, story, kartvizit, poster, katalog, banner, ambalaj vb. Vektörel, minimalist, özgün görseller ile markanızın görünüşünü yeniliyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

İşletmenize veya işinize en uygun özgün dijital içerikleri birlikte oluşturuyor, hedef kitlenize sunuyoruz. Sosyal medya hesaplarınızın yönetimini ve içerik paylaşımlarını düzenliyoruz.

Hedef Kitle & Rakip Analizi

Dijital dünyadaki işletmenize ya da işinize en uygun hedef kitleyi birlikte belirliyor ve kitleye uygun yaratıcı fikirler üretiyoruz. Rakiplerinizi analiz ediyoruz.

SEO & SEM

Markanızı ya da işletmenizi "google" gibi arama motorlarına optimize ediyor, sıralamanızı ve görünürlüğünüzü yükseltiyoruz. Marka bilinirliğinizi arttırıyor, potansiyel müşteri ağınızı genişletiyoruz.

Video / Kurgu

Gerekli video veya tanıtım filminizi profesyonelce çekiyor ve kurguluyoruz. İhtiyacınıza yönelik intro, outro ve görsel efektler üretiyoruz.

38

Mutlu Müşteri

45

Proje

649

Çalışma Günü

22

İş Ortağı

Geleceğin Dünyası

Bilgisayar Üzerinden
Dijital Büyüme

Dijital büyüme planlarını özenle tasarlıyor, test ediyor ve yürütüyoruz.
Dijital stratejilerden içerik pazarlamasına, web site tasarımlarından SEO'ya ve hedef kitle analizinden sosyal medya yönetimine kadar ihtiyacınız olan bir çok alanda hizmet veriyoruz. İşletmenizin veya markanızın görünürlüğünü, potansiyel müşterilere erişimini çözüm odaklı bakış açımızla arttırıyoruz.