Nevuna Film

Düğün fotoğrafçısı Nevuna Film ile 2017'den beri birlikte çalışmaktayız. Dijital kimliğini ele aldığımız Nevuna Film Ankara'da kurulmuş tüm Türkiye'ye hizmet veren bir firma.

Nevuna ailesi olarak sizin için özgün işler yaratabilmeyi önemsiyoruz. Farklı olanı, yeni mekânları, yeni konseptleri, sizi farklı kılacak bir kompozisyon ile kullanıyor, size özel bir hizmet sunuyoruz. Sıradan anların kaydı ile istediğimiz mutlu hikâye anlatımını yakalayabileceğimizi sanmıyoruz. Bunun için daha hassas bir çalışma yürütüyor, hikâyenize odaklanarak benzersiz sonuçlar elde etmeyi tercih ediyoruz.

İşimizin temelinde doğallığı ve gerçekliği önemsememiz yatıyor. Kısacası doğal ve gerçek anları, en güzel kompozisyon ile yakalayıp, size gerçek anılar bırakmak istiyoruz. Sahip olduğumuz yenilikçi yaklaşımımız hem bizim için önemli bir motivasyon kaynağı, hem de her bir çifte özel sonuçlar sunmada en önemli yardımcımız. Siz de düğününüzde bir izleyici değil de adeta en yakın arkadaşınız olacağımızı unutmamalısınız. Ancak bu sayede, sizin en güzel gülüşünüzü yakalayabiliriz. Tüm bunların yanı sıra en önemli kazancımızın, tanıştığımız siz değerli dostlarımızın ve gözlerinizde gördüğümüz o büyük mutluluğun olduğunu belirtmeliyiz. İşte bu sebeple işimize büyük bir aşkla sarılıyoruz.
“Düğün Fotoğrafçısı Nevuna Film: düğün, nişan fotoğrafları, dış çekim, save the date ve düğün hikayesi hizmetlerini profesyonel fotoğrafçılık anlayışıyla sürdürmekteyiz.”

Bilgiler